Torbjörn

 

Role: Defensegwnd2qwyml_957675fce80b2b457986badfb820fb6727045336_1494677231_8653.png

Pravé jméno: Torbjörn Lindholm

Věk: 57

Povolání: designér zbraní

Základna operací: Gothenburg, Švédsko

Frakce: Overwatch (před rozpadem)
 

Schopnosti

 

RIVET GUN – Torbjörn střílí na dlouhou vzdálenost nýty, nebo může střílet na krátkou vzdálenost roztavený kov, který se rozprskne a udělí protivníkovi  větší poškození.

 

FORGE HAMMER - Torbjörn použije své multifunkční kladivo ke stavění, vylepšování a opravám věží. Kladivo může být v nouzi použito i jako zbraň.

 

BUILD TURRET - Torbjörn vytvoří kanón, který automaticky zaměřuje nepřátele. K vylepšení či opravě může použít šrot, který sbírá z mrtvých nepřátel. Takové vylepšení mu navýší zdraví, přidá kanónu druhou hlaveň a raketomet.

 

ARMOR PACK - Torbjörn odhodí vylepšení brnění. On, nebo jeho spoluhráči jej můžou sebrat a získat tak štít proti poškození.

 

MOLTEN CORE (Ultimátní schopnost) - Po přehřátí jeho osobní „kovárny“ získá Torbjörn silnější brnění a více šrotu. Je také schopen útočit a stavět/opravovat věže mnohem rychleji než normálně.

w1c5e29itq_957675fce80b2b457986badfb820fb6727045336_1494677231_814.jpg


Příběh

 

„BUILD'EM UP, BREAK'EM DOWN.“

 

V době svého největšího rozmachu vlastnil Overwatch jednu z nejpokročilejších zbraní na světě. Ta mohla být vystopována až do dílny geniálního inženýra jménem Torbjörn Lindholm.

 

Před Omnic krizí se Torbjörn proslavil díky navrhování zbraňových systémů používaných v zemích celého světa. Jeho víra, že technologie musí sloužit lidstvu a vést ho k lepším zítřkům, však byla v  rozporu s ideou jeho zaměstnavatelů, kteří chtěli mít jeho zbraně pod kontrolou za využití umělé inteligence.

 

Torbjörn měl hlubokou nedůvěru vůči robotické inteligenci, a zatímco mnoho z jeho vrstevníků ho odepsalo jako paranoika, jeho nejhorší obavy se naplnily, když se populace robotů na světě obrátila proti svým lidským tvůrcům během Omnic krize. Jako inženýr-génius byl Torbjörn naverbován k původnímu údernému týmu Overwatch a mnoho jeho vynálezů přispělo k ukončení krize. V letech, která následovala, se Overwatch stal mezinárodní mírovou silou, a Torbjörn zde setrval, aby po technické stránce plnil potřeby organizace a vyvíjel bojové systémy.

 

Po pádu Overwatche však bylo mnoho z Torbjörnových zbraní ukradeno a ztratilo se ve všech končinách světa. Jelikož se Torbjörn cítí být za své výtvory zodpovědný, je odhodlán nedopustit, aby padly do špatných rukou nebo ublížily nevinným.

 


Chcete si povídat o Overwatch? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Žádné komentáře
Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet