Ashe

  ashe    new    hero   

uap7g7s5cr_c3a322aca0bfe23fe4088bd8407de9999833f8c4_1541363643_5892.png

 

Jméno: Ashe

Pravé jméno: Elizabeth Caledonia “Calamity” Ashe

Věk: 39

Povolání: zlodějka, vůdce gangu

Základna operací: Deadlock Gorge, Arizona, USA

Člen gangu: Deadlock

 

 

Schopnosti

 

THE VIPER - Poloautomatická puška může buď rychle střílet, nebo může použít svůj zaměřovač pro větší poškození a preciznější střely. 

 

DYNAMITE - Hodí dynamit, který po nějaké době (nebo po jeho sestřelení) vybuchne - exploze z této schopnosti zapálí zasažené nepřátele a tento oheň poté způsobuje dodatečné poškození po daný čas.

  

COACH GUN - Zasáhne nepřátele, který je před ní a odhodí je na krátkou vzdálenost od sebe. Sama se při této schopnosti posune dozadu.

 

B.O.B. (ultimátní schopnost) - Vyvolá svého věrného mechanického pomocníka jménem B.O.B., který se rozběhne kupředu, vyhodí nepřátele do vzduchu a poté do nepřátel začne střílet ze svých ručních kanónů.

 

 

Příběh

 

"MY BUSINESS, MY RULES."

 

Narodila se do velmi bohaté rodiny. Její rodiče byli vysoce vyhledávaní obchodní poradci a kouči pro generální ředitele po celém světě. Přestože se jí její rodiče věnovali málo (staral se o ni komorník omnik Bob), zjistili, že má vysokou příležitost uspět. Její život se změnil, když narazila na místního grázla, který se jmenoval Jessie McCree. Právě s ním objevila pravou podstatu slova moc a tím ji otevřel oči.

 

Ashe, McCree a další banditi založili gang zvaný Deadlock a začali si budovat nechvalně proslulou reputaci. Jejich další únos nebo lup byl vždy větší a propracovanější než ten minulý. To se nelíbilo ostatním gangům, kteří se oproti Deadlocku připadali nicotní. Začala tak doba, kdy se Ashe a její společníci soustředili na války mezi gangy, než na to, kde by někde něco ukradli nebo přepadli. To trvalo několik let, až do doby, kdy Ashe pozvala všechny zástupce hlavních gangů, aby se společně dohodli.

 

Svůj rostoucí potenciál zdědila po svých rodičích. Její návrh byl o tom, aby gangy mohli pracovat společně a nepracovali proti sobě. Její pravidla museli všichni dodržovat. Byli čtyři: dodržuj své slovo, nikdy nepracuj se zákonem, respektuj území jiného gangu a hlavně vždy trestej zradu.

 

Už nemusí soustředit svou energii na hádky s ostatními gangy. Její jméno se nyní píše přes celý americký jihozápad. Dostala se na vrchol, ale také na listinu nejvíce hledaných osob na světě, společně s neochvějnou pověstí banditské legendy.

 

 


Chcete si povídat o Overwatch? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Žádné komentáře
Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet