Widowmaker

 

Role: Defense9y6ydju63h_957675fce80b2b457986badfb820fb6727045336_1494677231_1034.png

Pravé jméno: Amélie Lacroix

Věk: 32 let

Povolání: vrah

Základna operací: Annecy, Francie

Frakce: Talon

 

Schopnosti

 

WIDOW’S KISS – Univerzální odstřelovací puška je ideální pro střelbu na vzdálené cíle. Na střední a bližší vzdálenost může být zbraň přepnuta na plně automatickou pušku.

 

GRAPLING HOOK – Widowmaker vystřelí hák na místo, na které míří. Pomocí něj se může přitažením rychle přesouvat po bojišti a lehce dosáhnout vyvýšených míst.

 

VENOM MINE – Widowmaker dokáže přilepit na jakýkoliv povrch minu plnou jedů. Jakmile se k ní přiblíží nepřítel, mina exploduje a jedovatý plyn zasáhne okolní nepřátele.

 

INFRA-SIGHT (Ultimátní schopnost) -  Widowmaker dokáže pomocí hledí své přilby vidět tepelné stopy svých cílů skrze stěny a předměty. Tuto schopnost sdílí se svými spojenci.

ukrmo7l70a_4517d2c5935dc7af0d4fc0c4c4b2c49e05a46455_1494681521_459.jpg

 

Příběh

 

"ONE SHOT, ONE KILL.

 

Widowmaker je zkrátka dokonalý vrah. Trpělivá, spolehlivá, nemilosrdná, bez známky emocí a výčitek svědomí.

 

Předpokládá se, že v minulosti byla provdána za Gérarda Lacroixe, který coby bývalý agent Overwatch vedl operace proti teroristické organizaci Talon. Po několika neúspěšných pokusech o zavraždění Gérarda se organizace Talon rozhodla, že své síly zaměří na jeho manželku Amélii. Agenti Talonu ji unesli a pomocí neurálních cvičení jí přeprogramovali mozek. Dokázali zlomit její vůli, potlačit její osobnost a udělali z ní spícího agenta. Nakonec byla nalezena agenty Overwatche a vrátila se do běžného života.

O dva týdny později zabila Gérarda ve spánku.

Její mise tak byla u konce a Amélie se mohla vrátit k Talonu, který dokončil její proměnu v živoucí zbraň. Dostalo se jí intenzivního tréninku v tajných operacích a následně prošla změnou i její fyziologická stavba těla. Její srdce bylo drasticky zpomaleno, což dokládá její chladná modrá kůže. Lidské emoce byly potlačeny a Amélie už nikdy nebyla sama sebou.

 

Nyní je Widowmaker tou nejefektivnější vražedkyní Talonu. Největším uspokojením je pro ni pocit dobře odvedené práce.

 


Chcete si povídat o Overwatch? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Žádné komentáře
Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet