Mercy

 

Role: Offensew399ttbm8d_50a21b6fb0502955c6f59ae9dc50d5239592abb8_1494758711_5629.png

Pravé jméno: Angela Ziegler

Věk: 34

Povolání: lékař

Základna operací: Curych, Švýcarsko

Frakce: Overwatch

 

Schopnosti

 

CADUCEUS STAFF - Mercy na své spojence může vystřelit dva paprsky, prvním své spojence léčí a druhým zvyšuje hrdinům udílené poškození.

 

CADUCEUS BLASTER - Střelba z pistole využívaná pro nejnutnější obranu.

 

GUARDIAN ANGEL - Mercy rychle přiletí na pomoc svému zraněnému spojenci.

 

RESURRECT - Mercy použije svou regenerační schopnost a přivede padlé spoluhráče v jejím dosahu zpét do boje s plným zdravím.

 

VALKYRIE (Ultimátní schopnost) - Mercy získá schopnost létat, všechny její schopnosti jsou vylepšeny -  chain léčení/boost pro spojence, dvojitý ressurect, zvýšené poškození/léčení a regenerace.

71wje9vhfq_db9cac33553666b5dce4dba39dc31b282d619cb4_1513593922_2193.png

Příběh

 

"HEROES NEVER DIE."

 

Doktorka Angela Ziegler je strážný anděl pro všechny, kteří se dostanou do její péče. Je to jedinečná léčitelka, vynikající vědkyně a neústupná bojovnice za mír.

Ziegler se stala primářkou chirurgického oddělení v prominentní švýcarské nemocnici a její průlomové objevy v oblasti aplikované nanobiologie radikálně zlepšily léčbu životaohrožujících onemocnění a úrazů. Těmito odbornými znalostmi na sebe upoutala pozornost frakce Overwatch.

Vzhledem k tomu, že její rodiče přišli o život ve válce, se Ziegler vždy odmítavě stavěla k militantním organizacím ve snaze udržet celosvětový mír. Nakonec ale podlehla, když jí Overwatch nabídl možnost zachraňovat lidské životy v mnohem větším měřítku. Jako vrchní lékařka frakce Overwatch se Angela snažila naplno využít své dovednosti a výsledkem její usilovné práce je Valkyrie, oblek, který Ziegler používá na misích.

I přes její obrovský přínos programu Overwatch se Angela často neshodla se svými nadřízenými. Po rozpuštění frakce se Ziegler věnovala lidem postiženým válkou.

Ačkoli tráví většinu svého času péči o lidi postižené krizí a válkami, můžete s doktorkou Ziegler a jejím oblekem Valkyrie počítat vždy, když je potřeba chránit lidské životy.

 


Chcete si povídat o Overwatch? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Housac
Jiří Housa

Housac je autorem 476 článků. Více článků tohoto autora najdete na tomto odkazu. Pro více informací navštivte profil tohoto autora.

Diskuze

Decidueye4 08.08.2018 20:31

mercy útočník

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet