Genji

 

Role: Offenseaq4zez178w_1948b13fbc721b0de34caeadb0d93e0cebad2db3_1494525836_5584.png

Pravé jméno: Genji Shimada

Věk: 35

Povolání: dobrodruh

Základna operací: klášter Shambali, Nepál

Frakce: klan Shimada, Overwatch

 

Schopnosti

 

SHURIKEN – Genji jako svůj primární útok hází shurikeny. Buď rychle vrhne tři za sebou letící hvězdy na jednoho nepřítele, nebo může hodit tři shurikeny vedle sebe na větší počet nepřátel, kteří jsou blízko sebe.

 

DEFLECT – Genji na krátkou chvíli svými extrémně rychlými výpady odráží veškeré střely na něj vyslané. Střely se odráží tam, kam má Genji namířeno.

 

SWIFT STRIKE – Genji skočí na krátkou vzdálenost, ale zato neuvěřitelnou rychlostí. Během skoku sekne katanou a koho ve skoku trefí, ten dostane poškození a poté začne krvácet a dostávat další poškození. Pokud Genji kohokoliv pomocí této schopnosti zabije, může ji ihned použít znovu.

 

CYBER-AGILITY - Genji stejně jako jeho bratr Hanzo, umí lést po zdech. Navíc má dvojitý skok.

 

DRAGONBLADE (ultimátní schopnost) – Genji na krátkou dobu vytasí svou katanu. Dokud ji opět neschová do pouzdra, tak může komukoliv uštědřit smrtelnou ránu.

g7rze4elym_f864b551da3e4cc7ad052e1235ed8aa1ffb5f975_1494525812_1367.jpg

 

Příběh

 

„Even if I sacrifice my body, I will never sacrifice my honor."

 

Robotický Genji Shimada se sžil s tělem, které prve odmítal pojmout za své. Díky tomu objevil něco víc než obyčejní lidé.

 

Jako nejmladší syn mistra klanu Shimada žil Genji v přepychu. Měl malý zájem o ilegální business své rodiny, a ačkoli exceloval ve svém ninja tréninku, většinu času trávil životem playboye. Mnoho členů klanu Shimada vnímalo bezstarostného Genjiho jako nebezpečnou hrozbu. Nesouhlasili ani s tím, jak ho jeho otec rozmazloval a chránil. Po předčasné smrti vůdce klanu rozhodl Genjiho starší bratr Hanzo, že by měl Genji převzít větší iniciativu v řízení otcovy říše. Genji odmítl, čímž Hanza rozzuřil. To vyvolalo mezi bratry napětí, které skončilo násilným soubojem, po kterém se Genji ocitl na pokraji smrti.

 

Hanzo věřil tomu, že svého bratra zabil. Genji ale přežil, byl zachráněn Overwatchem a hlavně díky zásahu dr. Angely Ziegler. Globální bezpečnostní síly viděly Genjiho jako užitečnou zbraň v nadcházejících bojích s klanem Shimada. Overwatch nabídl Genjimu přestavbu jeho těla výměnou za jeho pomoc. Genji podstoupil zdlouhavý proces kybernetických změn. Tyto změny vylepšily jeho schopnosti, rozšířily jeho ninja dovednosti a dodaly mu rychlost. Genji se stal zbraní a cílevědomě přijal úkol, že zničí říši své rodiny.

Jak čas plynul, Genji cítil, že válčí spíš sám se sebou. Byl přemožen svými mechanickými částmi a nemohl se smířit s tím, co se z něj stalo. Když byla jeho mise dokončena, opustil Overwatch a toulal se světem, ve kterém hledal smysl života. Bloudil dlouhé roky, než na své cestě potkal omnického mnicha Zenyattu. Ačkoliv Genji původně odmítnul moudrost Zenyatty, velkorysý mnich se nenechal odradit a nakonec se stal jeho učitelem. Po nějakém čase se Genji konečně smířil s oběma polovinami svého těla, jak s lidskou, tak mechanickou. Naučil se, že přesto, že má mechanické tělo, jeho lidská duše zůstala nedotčená. Začal vnímat svůj stav jako dar jedinečné síly.

 

Poprvé za celý svůj život se Genji cítil volný. Dokonce ani on nyní nevěděl, kam směřuje jeho cesta.

 


Chcete si povídat o Overwatch? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

McCree 27.10.2017 14:30

Můj nejoblíbenější hrdina, miluju jeho pohyblivost a ultinu

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet