Winston

 

Role: Tanko6ioaemm5z_8a61eb6f3b40320a1e4b98e3b48f298f31302df3_1494187943_9105.png

Pravé jméno: Winston

Věk: 29

Povolání: vědec, dobrodruh

Základna operací: Horizon Lunar Colony (kdysi)

Frakce: Overwatch (před rozpadem)

 

Schopnosti

 

TESLA CANNON - Winston ze své zbraně vystřelí jakýsi elektrický impuls, který bude fungovat tak dlouho, dokud budete mít prst na spoušti nebo než vyprázdníte zásobník.

 

JUMP PACK - Pomocí své zásoby energie Winston vyskočí do vzduchu. Při dopadu ochromí všechny nepřátele v okolí a udělí jim poškození.

 

SHIELD PROJECTOR - Winston kolem sebe vytvoří štít ve tvaru bubliny, který absorbuje poškození, dokud se nezničí. Spojenci, kteří jsou také uvnitř štítu, však mohou palbu opětovat.

 

PRIMAL RAGE (Ultimátní schopnost) - Winston se poddá své zvířecí nátuře, navýší se mu životy a stane se téměř nemožné jej zabít. Posílí se mu melee útok a sníží se cooldown na JUMP PACK. Na druhou stranu může v této své ultimátní formě používat pouze melee a JUMP PACK útoky.

rulb2kjash_85a7b4b8af1e691226d6558a9c6abfe90ab06180_1494187911_0696.jpg

 

Příběh

 

"IMAGINATION IS THE ESSENCE OF DISCOVERY."

 

Vysoce inteligentní a geneticky upravená gorila jménem Winston je geniální vědec a největší lidský úspěch na poli genetické mutace.

Horizon Lunar Colony byla založena jako první krok na obnovené lidské cestě za průzkumem vesmíru. Mezi jeho obyvateli byla i skupina geneticky vylepšených goril, na kterých se měly testovat účinky dlouhodobého pobytu ve vesmíru.

 

U jedné takto upravené gorily se však objevil tak rychlý vývoj mozku, že byla přijata pod ochranu doktora Harolda Winstona, který ji učil vědě a inspiroval ji příběhy o lidské vynalézavosti. Jak dny ubíhaly, mladá gorila pomáhala doktorovi s jeho experimenty. Z okna sledovala ten lidský modrý svět a snila o všech nekonečných možnostech, které tam na ni čekaly.

 

Ale její život byl uvržen v chaos, když se ostatní gorily rozhodly vést vzpouru, zabily vědce a prohlásily kolonii za svou. Tehdy Winston převzal jméno svého milovaného člověčího ochránce, postavil raketu a unikl na Zemi. Tam našel nový domov v Overwatchi, organizaci, která reprezentovala vše, co na lidské rase obdivoval. Winston byl nakonec schopen dostát svému hrdinskému ideálu, který si na vesmírné stanici vštípil.

 

Nyní spolu s pádem Overwatche odešel Winston do ústraní a opět zůstal odříznutý od světa, ve který věří. S nadějí však čeká na den, kdy se bude opět moci vrátit jako hrdina.

 


Chcete si povídat o Overwatch? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Housac
Jiří Housa

Housac je autorem 470 článků. Více článků tohoto autora najdete na tomto odkazu. Pro více informací navštivte profil tohoto autora.

Diskuze

Queenry 14.09.2022 16:28

In order to maintain the double-blinding for the medication, CC and placebo CC were packaged in identically appearing numbered study kits which were then directly shipped to each clinical site. <a href=https://tamoxifenolvadex.com/>nolvadex while on cycle</a>

AttaisP 10.09.2022 21:12

<a href=http://clomida.com/>clomiphene citrate 50 mg men</a> I m hoping this is a good sign.

impossy 10.09.2022 08:05

<a href=http://clomida.com/>clomid next day delivery</a> J Med Invest.

nalsesK 16.08.2022 17:06

SUFFIXES <a href=https://iverstromectol.com/>buy ivermectin tablets</a> Cialis Dosaggio Consigliato

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet