Lúcio

 

Role: Supportmq01mg09uw_50a21b6fb0502955c6f59ae9dc50d5239592abb8_1494758711_9516.png

Pravé jméno: Lúcio Correia Dos Santos

Věk: 26

Povolání: DJ, bojovník za svobodu

Základna operací: Rio de Janeiro, Brazílie

Frakce: žádná

 

Schopnosti

 

SONIC AMPLIFIER - Lúcio může zasáhnout nepřítele pomocí sonických projektilů, nebo jej odhodit zpátky výbuchem zvuku.

 

CROSSFADE - Lúcio nepřetržitě nabíjí sebe - a spoluhráče v dosahu - energií pomocí hudby. Na výběr má dva tracky: jeden, který zvyšuje rychlost pohybu, a druhý, který regeneruje životy.

 

AMP IT UP - Lúcio zvyšuje hlasitost svých reproduktorů, čímž zvyšuje efektivitu svých tracků.

 

SOUND BARRIER (Ultimátní schopnost) - Lúcio ze svého sonického zesilovače vypustí ochranné zvukové vlny, které jemu i všem spojencům v dosahu dají obranné štíty.

qx9aoxw38g_51cd67b1f1c858af5c2523177f25377f0fb97616_1494758712_1763.jpg

 

Příběh

 

"COME ON, LET´S BRING IT TOGETHER!"

 

Lúcio je mezinárodní celebrita, která inspiruje ke společenské změně prostřednictvím své hudby a svých akcí.

Lúcio Correia dos Santos vyrůstal v Rio de Janeiru, v chudé a přeplněné čtvrti, která byla těžce zasažena finančními problémy vzešlých z Omnic krize. Jakmile Brazílie započala dlouhý proces obnovy, Lúcio se snažil najít způsob, jak zvednout náladu lidem kolem něj. Odpověď nalezl v hudbě. Díky ní mohl dát lidi dohromady a pomoci jim zapomenout na své problémy, byť jen na krátkou chvíli. Vystupoval na rozích ulic, párty a legendárních "underground" akcích.

 

Ale jeho uzavřená komunita byla uvržena do chaosu, když nadnárodní korporace jménem Vishkar získala kontrakt na přestavbu velké městské plochy. Lúciovi a jeho sousedům bylo řečeno, že tato přestavba zlepší jejich životní podmínky. To se však nikdy nestalo skutečností. Vishkar nařizoval kontroly občanů ve jménu budování řádné společnosti: prosadili zákazy vycházek, zavedli rázná opatření na to, co společnost vnímala jako nezákonné chování, a využívali obyvatelstvo jako levnou pracovní sílu.

 

Lúcio si to však nenechal líbit. Ukradl Vishkaru sonickou technologii používanou na utlačování lidu a změnil ji na nástroj, který je shromáždil k akci. V tomto povstání vyhnali Vishkar ze svého sousedství. Lúciovo velení z něj přes noc udělalo hvězdu a symbol pozitivní společenské změny. Popularita jeho hudby taktéž vzrostla. Zatímco kdysi vystupoval velmi skromně pro hrstku lidí, nyní vyprodával ty největší arény světa.

 

S touto nově nalezenou slávou si Lúcio uvědomil, že má možnost změnit svět v lepší místo.

 


Chcete si povídat o Overwatch? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Žádné komentáře
Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet